↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

Uitslagen laatste speeldag - Zaterdag 3de Afdeling A

DatumTeamsEindstandVerslag
13-01-2018GSV Sint-Kruis - FC Ajax Daverlo1 - 9verslag
13-01-2018FC Carina's - Sportavrienden0 - 1
13-01-2018SV Van Eeghem - VK Postboys4 - 0
13-01-2018Eendracht Torhout - Snooker Palace1 - 2
13-01-2018Ostend FC - FC Sportwereld2 - 2
13-01-2018FC Wegwijzer - Red Fox2 - 1
13-01-2018FC Volksbond - FC Giovanni4 - 1

 

 

Algemene rangschikking - Zaterdag 3de Afdeling A

POS TEAM AW W V G DV DT Totaal
1 SV Van Eeghem 13 13 0 0 72 9 39
2 FC Giovanni 13 10 3 0 51 19 30
3 FC Assebroek 12 8 2 2 65 20 26
4 Red Fox 12 8 4 0 35 16 24
5 FC Wegwijzer 11 8 3 0 57 15 24
6 FC Volksbond 11 7 3 1 41 19 22
7 VK Postboys 12 7 4 1 35 21 22
8 FC Sportwereld 13 4 6 3 31 32 15
9 Eendracht Torhout 13 4 6 3 29 23 15
10 Sportavrienden 12 5 7 0 22 42 15
11 FC Coolcat 12 5 7 0 32 64 15
12 Ostend FC 13 4 8 1 27 54 13
13 Snooker Palace 13 4 8 1 47 32 13
14 FC Ajax Daverlo 13 3 8 2 29 48 11
15 FC Carina's 12 1 10 1 13 47 4
16 GSV Sint-Kruis 13 0 12 1 5 130 1

 

 

Komende speeldagen - Zaterdag 3de Afdeling A

DatumTeamsInfo
07-10-2017FC Carina's - Red FoxMeer info
   
21-10-2017FC Wegwijzer - FC VolksbondMeer info
   
20-01-2018FC Volksbond - GSV Sint-KruisMeer info
20-01-2018Sportavrienden - Ostend FCMeer info
20-01-2018FC Assebroek - SV Van EeghemMeer info
20-01-2018FC Sportwereld - Snooker PalaceMeer info
20-01-2018FC Ajax Daverlo - FC WegwijzerMeer info
20-01-2018VK Postboys - FC Carina'sMeer info
20-01-2018FC Coolcat - FC GiovanniMeer info

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Geralaan (Gulden Kamer 11)

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Verslag

wijziging terrein

Ruststand

 

Plein

Sint Andries, Magdalenastraat (St.Lodewijkscollege),

 

Scheidsrechter

Jonckheere Robert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Ruddervoorde, Sportstraat (Ridefort)

 

Scheidsrechter

Baudelet Xavier

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Baarsstraat (Wijnendale)

 

Scheidsrechter

Vandenberghe Dries

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Oostende, Sportparklaan (De Schorre 22)

 

Scheidsrechter

Mares Dirk

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2,kunstgrasveld),

 

Scheidsrechter

Vynck Geert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Oostende, Sportparklaan (De Schorre 24)

 

Scheidsrechter

De Groote Dirk

 

Verslag

Plein

Sint Andries Magdalenastraat (St.Lodewijkscollege)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Info

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan, Gulden Kamer 2, kunstgrasveld

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Oostende, Sportparklaan, De Schorre x

 

Scheidsrechter

Van Hullebus Marc

 

Info

Plein

Veldegem, Acaciastraat (Sportcomplex)

 

Scheidsrechter

Melsen Yvan

 

Info

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer2,kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vynck Geert

 

Info

Plein

Zerkegem, Vedastusstraat

 

Scheidsrechter

Sevenhant William

 

Info

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2,kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vanfleteren Robert

 

Info

Plein

Torhout Industrielaan, (Sportcentrum)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Info

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 1)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Info