↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

Uitslagen laatste speeldag - Zaterdag 3de Afdeling

DatumTeamsEindstandVerslag
09-02-2019VK Postboys - Snooker Palace3 - 2
09-02-2019FC Assebroek - GSV Sint-Kruis6 - 2
09-02-2019FC Wegwijzer - FC Carina's8 - 2
09-02-2019CP Peerdeke - FC Coolcat12 - 2
09-02-2019Sportavrienden - FC Sportwereld99 - 99verslag
09-02-2019FC Ajax Daverlo - In t Vrije7 - 4

 

 

Algemene rangschikking - Zaterdag 3de Afdeling

POS TEAM AW W V G DV DT Totaal
1 FC Assebroek 16 10 2 4 73 33 34
2 Snooker Palace 16 10 3 3 59 32 33
3 CP Peerdeke 16 10 6 0 69 40 30
4 FC Wegwijzer 15 9 5 1 71 28 28
5 VK Postboys 16 9 6 1 58 29 28
6 FC Ajax Daverlo 16 8 5 3 49 45 27
7 In t Vrije 16 8 6 2 56 55 26
8 FC De Tempeliers 15 8 6 1 45 34 25
9 Sportavrienden 15 7 7 1 48 42 22
10 FC Carina's 16 7 8 1 35 51 22
11 FC Eendracht Torhout 15 6 6 3 41 33 21
12 FC Sportwereld 15 3 10 2 34 73 11
13 FC Coolcat 16 2 14 0 33 110 6
14 GSV Sint-Kruis 15 1 14 0 21 87 3

 

 

Komende speeldagen - Zaterdag 3de Afdeling

DatumTeamsInfo
09-02-2019Sportavrienden - FC SportwereldMeer info
   
16-02-2019Sportavrienden - FC WegwijzerMeer info
16-02-2019FC Eendracht Torhout - FC AssebroekMeer info
16-02-2019CP Peerdeke - FC Carina'sMeer info
16-02-2019FC De Tempeliers - GSV Sint-KruisMeer info
16-02-2019Snooker Palace - FC CoolcatMeer info
16-02-2019In t Vrije - VK PostboysMeer info

Ruststand

 

Plein

Torhout Industrielaan, (Sportstadion B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Baudelet Xavier

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Melsen Yvan

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 1)

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Veldegem, Acaciastraat

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Verslag

gestaakt

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Plein

Veldegem, Acaciastraat

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Info

Plein

Veldegem, Acaciastraat

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Info

Plein

Torhout (Wijnendale), Baarsstraat

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Info

Plein

Assebroek (Daverlostraat, Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Info

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Jonckheere Robert

 

Info

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Wedstrijd Forfait

 

Info

Plein

Sint Kruis, Zuidervaartje (Rust Roest)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Info