↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

Uitslagen laatste speeldag - Zaterdag 3de Afdeling

DatumTeamsEindstandVerslag
20-04-2019In t Vrije - Eendracht Torhout2 - 8
20-04-2019CP Peerdeke - GSV Sint-Kruis6 - 3
20-04-2019FC Coolcat - VK Postboys0 - 6
20-04-2019FC Wegwijzer - Snooker Palace0 - 6
20-04-2019FC De Tempeliers - FC Assebroek2 - 10
20-04-2019FC Carina's - Sportavrienden2 - 2

 

 

Algemene rangschikking - Zaterdag 3de Afdeling

POS TEAM AW W V G DV DT Totaal
1 Snooker Palace 25 18 4 3 106 48 57
2 FC De Tempeliers 25 16 8 1 87 62 49
3 CP Peerdeke 25 15 9 1 92 59 46
4 FC Assebroek 25 14 7 4 101 56 46
5 FC Wegwijzer 25 14 10 1 113 53 43
6 Eendracht Torhout 24 13 7 4 74 44 43
7 FC Ajax Daverlo 24 12 9 3 86 64 39
8 Sportavrienden 24 12 9 3 76 68 39
9 VK Postboys 25 12 11 2 76 52 38
10 In t Vrije 25 10 11 4 74 88 34
11 FC Carina's 25 9 14 2 55 84 29
12 FC Sportwereld 23 7 13 3 60 98 24
13 FC Coolcat 25 3 22 0 49 173 9
14 GSV Sint-Kruis 24 1 22 1 39 139 4

 

 

Komende speeldagen - Zaterdag 3de Afdeling

DatumTeamsInfo
27-04-2019Sportavrienden - FC De TempeliersMeer info
27-04-2019In t Vrije - FC WegwijzerMeer info
27-04-2019FC Ajax Daverlo - CP PeerdekeMeer info
27-04-2019FC Coolcat - Eendracht TorhoutMeer info
27-04-2019GSV Sint-Kruis - VK PostboysMeer info
27-04-2019FC Sportwereld - FC AssebroekMeer info
27-04-2019Snooker Palace - FC Carina'sMeer info
   
01-05-2019Sportavrienden - FC SportwereldMeer info
   
04-05-2019Eendracht Torhout - FC SportwereldMeer info
04-05-2019GSV Sint-Kruis - FC Ajax DaverloMeer info

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 14 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Carly Sven

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Verbanck Norbert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Cappelle Filip

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Verheecke Anthony

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vanhove Geert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Andries, Magdalenastraat (Sint Lodewijkscollege)

 

Scheidsrechter

Neirynck Koen

 

Verslag

Plein

Veldegem, Acaciastraat

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Koolkerke 14 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Assebroek (Daverlostraat, Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Assebroek (Daverlostraat, Daverlo 1)

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Zerkegem, Vedastusstraat

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Koolkerke 1430 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Torhout (Rozeveld), Korenbloemstraat

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info

Plein

Koolkerke 14 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Aanduiding : later

 

Info